Szklarz Łódź logo

Zabudowa tarasów

ZABUDOWY » Zabudowy balkonów COPAL  » Zabudowa tarasów

Taras to przedłużenie i integracja domu z otoczeniem. Stwarza naturalny i bezpośredni kontakt z przyrodą prawie przez cały rok. Zimą taras jest miejscem, gdzie można pozostawić niektóre rośliny doniczkowe lub ogrodowe i cieszyć się naturą, w miesiącach ciepłych zabudowany taras  to kontakt z naturą. Wykonywane przez nas tarasy pozwalają na konfiguracje jakie sobie wymarzysz.

Zabudowany taras dodatkowo osłania część mieszkalną, co korzystnie wpływa na bilans energetyczny i jest traktowane jako czynnik zmniejszający straty cieplne budynku. W zabudowie tarasu COPAL można zastosować szyby zespolone znacznie podwyższające jego walory użytkowe oraz standard zabudowy.


 • Zabudowa tarasów w systemie ramowym

            Stwarza możliwość wykorzystania z tarasu w ciągu całego roku.  System ramowy zabudowy tarasów charakteryzuje się doskonałą jakością, trwałością i estetyką. Dzięki przemyślanej konstrkcji ramowej -przesuwnej system cieszy się on uznaniem naszych klientów. Wykorzystanie szkła i aluminium gwarantuje długi czas eksploatacji.

  Zabudowy tarasów w systemie ramowym doskonale dopasowane są do wszystkich rodzajów powierzchni owalnych, kanciastych, prostych. Montowany przez nas system może być realizowany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących.  W systemie ramowym możemy zastosować szybę zespoloną (pakiet szybowy ze szkła termoizolacyjnego 16mm) która jeszcze bardziej poprawia właściwości izolacyjne zabudowy tarasu przy zachowaniu niskiej ceny. Zabudowa tarasu może być zamykana obustronnie na klucz co sprawia iż nie musimy się martwić o pozostawione na tarasie rzeczy a dodatkowa bariera podnosi walory antywłamaniowe. Kiedy jest ciepło bez problemu możemy zmienić nasz taras w otwartą przestrzeń. Każde okno przesuwa się swobodnie dzięki wysokiej klasy systemowi przesuwnemu..

  Istnieje również możliwość pokrywania profili aluminiowych lakierami proszkowymi z palety RAL. Ma to niepowtarzalny efekt wizualny a technologia lakierowania proszkowego wraz z dobrze znaną odpornością aluminium zapewniają iż nasza zabudowa tarasu będzie piękna i funkcjonalna przez wszystkie lata jej użytkowania a to wszystko w relacji jakość i stosunkowo niska cena.


 • Zabudowa tarasu w systemie bezramowym

     http://www.copal.com.pl/siteimages/bezarmowe_logo.jpg  Taras to miejsce wypoczynku dla całej rodziny. W całości oszklona zabudowa tarasu umożliwia swobodne i komfortowe, niczym nieograniczone podziwianie natury. Panele szklane zapewniają swobodę konfiguracji, pozwalając na pełne bądź częściowe otwarcie tarasu w dowolnej chwili.

  Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie bezramowym sprawia, że każdy dom wygląda luksusowo i nowocześnie, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem.


.
© 2012 Tatorex
Wszelkie prawa zastrzeżone.
CMS by Quick.Cms Wykonanie Znajdziesz nas w Google+