Szklarz Łódź logo

TARASY RAMOWE

 Stwarza możliwość wykorzystania z tarasu w ciągu całego roku.  System ramowy zabudowy tarasów charakteryzuje się doskonałą jakością, trwałością i estetyką. Dzięki przemyślanej konstrukcji  ramowej -przesuwnej system cieszy się on uznaniem naszych klientów. Wykorzystanie szkła i aluminium gwarantuje długi czas eksploatacji.

Zabudowy tarasów w systemie ramowym doskonale dopasowane są do wszystkich rodzajów powierzchni owalnych, kanciastych, prostych. Montowany przez nas system może być realizowany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących.  W systemie ramowym możemy zastosować szybę zespoloną (pakiet szybowy ze szkła termoizolacyjnego 16 mm która jeszcze bardziej poprawia właściwości izolacyjne zabudowy tarasu przy zachowaniu niskiej ceny. Zabudowa tarasu może być zamykana obustronnie na klucz co sprawia iż nie musimy się martwić o pozostawione na tarasie rzeczy a dodatkowa bariera podnosi walory antywłamaniowe. Kiedy jest ciepło bez problemu możemy zmienić nasz taras w otwartą przestrzeń. Każde okno przesuwa się swobodnie dzięki wysokiej klasy systemowi przesuwnemu..

 

Istnieje również możliwość pokrywania profili aluminiowych lakierami proszkowymi z palety RAL. Ma to niepowtarzalny efekt wizualny a technologia lakierowania proszkowego wraz z dobrze znaną odpornością aluminium zapewniają iż nasza zabudowa tarasu będzie piękna i funkcjonalna przez wszystkie lata jej użytkowania a to wszystko w relacji jakość i stosunkowo niska cena.

   

.
© 2019 Tatorex
Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo