Szklarz Łódź logo

O firmie

                 Tatorex zabudowa balkonów i tarasów w systemie ramowym i bez ramowym wykorzystując wyroby FIRMY COPAL w całym asortymencie produktów.

   Oczekujemy na zlecenia w szeroko pojętej branży szklarskiej począwszy od szkła budowlanego w najnowszych technologiach, poprzez  produkty ze szkła typu lustra, gabloty, zespolenia. Montujemy zabudowy ze szkła jako ściany i przegrody oraz ozdobne osłony szklane nad blatami w kuchni z nadrukiem UV lub szkło typu LACOBEL według projektu klientów lub własnego.  

Czerpiąc z doświadczenia własnego jak i pracowników, specjalizujemy się w usługach i montażach w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu dla firm oraz dla osób fizycznych. Nie obawiamy się  przyjmować zleceń dotyczących napraw bieżących  i usuwania awarii niespodziewanych i nietypowych.
          W asortymencie usług montażowych współpracujemy z renomowanymi firmami produkcyjnymi i wytwórcami.  Jesteśmy zainteresowani w uczestniczeniu w akcjach i kampaniach  reklamowych.  Mamy doświadczenie w wytwarzaniu nośników reklam wizualnych zewnętrznych i wewnętrznych i ich montażu.

      Zajmujemy się konstruowaniem, montażem, oraz wykończeniem systemów aluminiowych takich jak witryny, i wystawy sklepowe. Pracownicy  posiadają kilkuletnie doświadczenie praktyczne i byli zobligowani do szkoleń wyznaczanych przez producentów w zakresie  montażu  okien i drzwi PCV i aluminium  oraz drzwi stalowych antywłamaniowych w klasach WK2 i drzwi  p-poż w ogniotrwałości  EL 30; EL 60; EL 120  i dymoszczelności.  Do naszych kooperantów należą także wytwórcy zajmujący się technikami osłonowymi przeciwsłonecznymi . Należą  do nich firmy wytwarzające rolety zewnętrzne antywłamaniowe w szerokiej gamie kolorów z możliwością zastosowania napędów elektrycznych sterowanych ręcznie lub drogą radiową. Zajmujemy się montażem osłon przeciwsłonecznych takich jak roletki materiałowe wewnętrzne, w kasetkach i bez, montujemy żaluzje poziome i pionowe (tzw. Verticale.  Planujemy dalszy rozwój firmy w oparciu o wprowadzanie nowych technologii montażu, intensywne szkolenia pracowników, współpracy z kolejnymi klientami zadowolonymi z naszych usług. Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony.  

 

Dla Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.  Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu  501 712 477 :  42 6620128

Mail:                              bogzak@wp.pl:                biuro@tatorex.com.pl

 

 

.
© 2012 Tatorex
Wszelkie prawa zastrzeżone.
CMS by Quick.Cms Wykonanie Znajdziesz nas w Google+