Szklarz Łódź logo

Zabudowy balkonów COPAL

ZABUDOWY » Zabudowy balkonów COPAL

Zabudowy w systemie COPAL 42 6620128;  501712477

         Balkon jest często niedocenianym elementem budynku, a tymczasem to doskonałe miejsce relaksu i kontaktu z naturą. Funkcjonalność mieszkania i jego komfortowe wykorzystanie zapewnia zabudowa balkonu, która  zwiększa komfort termiczny przebywających tam osób oraz zmniejsza straty ciepła całego mieszkania. Lekka zabudowa balkonu sprawia, iż staje się on bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Zabudowy balkonów osłaniają przed wiatrem, deszczem i różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz są wydajną barierą akustyczną. W mieszkaniach parterowych dodatkowo spełniają funkcję antywłamaniową.


zabudowy balkonów zabudowy tarasów zabudowa balkonu zabudowa tarasu

Zobacz także:

 • Zabudowa balkonu w systemie ramowym

           Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi i stałymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci. Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji balkonu. Systemy doskonale harmonizują z naszymi balustradami aluminiowymi.


 • Szklana zabudowa w systemie bezramowym

             Bezramowe zabudowy balkonów są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia dla przechodniów. Bezramowy system zabudowy balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczną i jednolitą płaszczyznę. Natomiast w ciepłe i słoneczne dni umożliwia złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza. Zabudowanie balkonu systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd.


   

   

   

 • Dolna zabudowa balkonu

        http://www.copal.com.pl/siteimages/balustrady_logo.jpg       Balustrady aluminiowe to nowoczesny system zapewniający wysoki standard bezpieczeństwa i estetyki. Balustrady aluminiowe cechuje wysoka odporność na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.  Profil balustradowy  umożliwia szybką i bezpieczną instalację szkła. Balustrady szklane to najwyższy standard na każdym balkonie. Dzięki przemyślanej konstrukcji słupki można mocować na płycie balkonowej jak również od jej czoła. Ponadto montaż naszych balustrad nie wymaga spawania a materiał może być cięty na budowie lub dostarczony jako gotowe elementy.


 • Zabudowa tarasów

  Taras to przedłużenie i integracja domu z otoczeniem. Stwarza naturalny i bezpośredni kontakt z przyrodą prawie przez cały rok. Zimą taras jest miejscem, gdzie można pozostawić niektóre rośliny doniczkowe lub ogrodowe i cieszyć się naturą, w miesiącach ciepłych zabudowany taras  to kontakt z naturą. Wykonywane przez nas tarasy pozwalają na konfiguracje jakie sobie wymarzysz.

  Zabudowany taras dodatkowo osłania część mieszkalną, co korzystnie wpływa na bilans energetyczny i jest traktowane jako czynnik zmniejszający straty cieplne budynku. W zabudowie tarasu COPAL można zastosować szyby zespolone znacznie podwyższające jego walory użytkowe oraz standard zabudowy.


 • Okna podawcze Copal

 • System wystawienniczy


  System wystawienniczy COPAL ma możliwość stosowania zarówno prostych i ekonomicznych łączników w postaci wkrętów samogwintujących jak i standardowych łączników mimośrodowych, umożliwiających wielokrotny demontaż konstrukcji. Można w nich zastosować także elementy gięte, dlatego gabloty, stoiska targowe czy tablice informacyjne COPAL mogą być precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystkie profile wystawiennicze COPAL mają możliwość zastosowania różnych wypełnień o grubości od 4 mm do 18 mm.


 • Materiały do pobrania

.
© 2012 Tatorex
Wszelkie prawa zastrzeżone.
CMS by Quick.Cms Wykonanie Znajdziesz nas w Google+